Dámské kolo do města

Dámské kolo do města charakterizuje rám s jednou trubkou, který umožňuje snadné nasedání i méně pohyblivým osobám, a celková konstrukce přizpůsobená ženské postavě. A samozřejmě k němu patří i atraktivní design.

Městská cyklistika se nebývale rozvíjí a spolu s ní i nabídka městských kol, která jsou pohodlnější než horská a treková kola. Zejména lidé s bolavou páteří si je pochvalují, protože na nich jedou vzpřímeně. Městské kolo tak využijete nejen na ulici, když spěcháte, ale i pro volnočasové aktivity. Velký boom zažívají také retrokola s proutěnými košíky. V Londýně či Amsterdamu se dají automaticky vypůjčit přímo ze stojanů, a i v našich městech jsou kola stále dostupnější, přičemž se jim přizpůsobuje infrastruktura. A to je dobře, protože cestovat s městskými koly je radost.

Nové dámské kolo na nákupy či nedalekou zahrádku

Prohlédněte si dámské kolo do města DHS Cruiser, model 2016. Možná to bude láska na první pohled! Z technických vlastností jmenujme účinné brzdy (přední čelisťovou a zadní nábojovou), 3 rychlosti, otočné řazení, bohatou bezpečnostní výbavu a pohodlné sedlo. Na tomto krásném kole si snadno zajedete na nákupy či nedalekou zahrádku.

Na městské komunikace je vynikající i dámské kolo Kellys, rovněž model z tohoto roku. Jeho konstruktéři se zaměřili na pohodlný vzpřímený posed.

Městské kolo je často nepostradatelné i pro dámy dříve narozené, které nejezdí, nebo už nemohou jezdit autem. Zvažte, zda by ho využila vaše maminka či babička, Vánoce se blíží a dámské kolo do města je užitečný, cenově dostupný dárek. Vyobrazený model koupíte v růžové, bílé, žluté nebo modré barvě, v e-shopu s řadou doprovodných služeb a veškerými zárukami. 

A na závěr tip pro šetrné: pokud netrváte na nejnovějším modelu, rozhlédněte se po rok starých dámských kolech do města. Určitě vás nadchne cena nižší o 50 i více procent!


Publikováno: 6. 9. 2016